Kursy na prawo jazdy

Specjalizujemy się w kursach prawa jazdy na kategorię A i B. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poszczególnych kursów

Prawo jazdy B | 1400

Kliknij w nazwę kursu aby przeczytać więcej informacji

Prawo jazdy A | 1400 zł PROMOCJA

Kliknij w nazwę kursu aby przeczytać więcej informacji

Prawo jazdy A2 od 18 lat | 1200/1250 zł PROMOCJA

Kliknij w nazwę kursu aby przeczytać więcej informacji

Prawo jazdy A1 od 16 lat | 999/1100 zł PROMOCJA

Kliknij w nazwę kursu aby przeczytać więcej informacji

o firmie 

Wrocławska Szkoła Jazdy

Zapraszamy do Ośrodka szkolenia Kierowców "Wrocławska Szkoła Jazdy". Nauka jazdy we Wrocławiu to spore wyzwanie dla przyszłych kursantów którzy chcą posiadać prawo jazdy. Opanowanie materiałów teoretycznych, a później samej jazdy samochodem po wrocławskich drogach nie jest proste, a do tego dochodzi jeszcze zachowanie się wobec pojazdów szynowych. W zdobyciu upragnionego dokumentu pomocą przychodzą wykwalifikowani instruktorzy Wrocławskiej Szkoły Jazdy. Zapisz się na kurs prawa jazdy już dziś. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs odpowiadający twoim wymaganiom.

Przede wszystkim solidne przygotowanie!

Naszym celem jest przygotowanie każdego uczestnika kursu, do tego aby zdał egzamin państwowy bez problemów i w przyszłości swobodnie poruszał się po wszystkich drogach. Podczas szkolenia Kurs teoretyczny prawa jazdy odbywa się w pełni wyposażonej sali wykładowej, praktyczny natomiast w samochodach Renault Clio. Posiadamy plac manewrowy identyczny z tym który znajduje się we wrocławskim W.O.R.D. Zapraszamy na kursy nauki jazdy kategorii A i B pod okiem fachowych, doświadczonych i cierpliwych instruktorów. Umożliwiamy elastyczny wybór godzin oraz dogodne formy płatności za kursy. Nasza szkoła jazdy w ofercie ma również szkolenia przeznaczone dla osób pragnących podnieść swoje umiejętności prowadzenia pojazdu mających już prawo jazdy.

Nauka jazdy na piątkę

Przede wszystkim wysoki poziom kształcenia! Najlepsi intruktorzy nauki jazdy i doskonałe materiały dydaktyczne.
Prawo jazdy za pierwszym podejściem? To możliwe nawet we Wrocławiu. Zapisz się do naszej szkoły jazdy, a egzamin okaże się formalnością.